Prawnicy


Łukasz Mizera – Radca Prawny. Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim.W latach 2000-2006 studiował prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. W roku 2006 uzyskał dyplom magistra prawa broniąc pracy magisterskiej pt. „Wspólnotowa zasada przepływu pracowników w odniesieniu do sportu” a w latach 2007-2011 odbywał aplikację radcowską  w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Specjalizuje się w prawie spółek handlowych, w prawie cywilnym i w prawie sportowym. Prowadzi obsługę prawną spółek prawa handlowego i przedsiębiorców, a także prowadzi sprawy sądowe dla osób fizycznych.

Marta Bisińska – Absolwentka prawa na Wydziale Prawa w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie. W czerwcu 2005 roku uzyskała dyplom magistra prawa broniąc pracy magisterskiej pt. „Ewolucja podstaw stosowania tymczasowego aresztowania w polskim prawie karnym” a w czerwcu 2006 roku ukończyła studia podyplomowe w zakresie Egzekucji administracyjnej w Centrum Kształcenia Kadr Skarbowości Ministerstwa Finansów zrealizowane w porozumieniu z Uniwersytetem w Białymstoku i obroniła pracę dyplomową pt. „Regulacje prawne zawarte w ustawie o postępowaniu egzekucyjnym w administracji”. W latach 2005 – 2007 pracowała jako Oskarżyciel skarbowy, gdzie uczestniczyła rozprawach sądowych w Wydziałach Karnych. W latach 2007 – 2010 zdobyła praktykę w jednej z warszawskich Kancelarii Notarialnych.
Obecnie prowadzi własną Kancelarię Prawną w Warszawie, zajmując się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się w prawie handlowym, cywilnym, administracyjnym i karnym.

Agnieszka Chrzanowska – Absolwentka prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, aplikantka radcowska. W latach 2002- 2006 studiowała prawo na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim. W roku 2006 uzyskała tytuł magistra prawa broniąc pracy magisterskiej pt: „Przymusowy wykup akcji w Kodeksie spółek handlowych”, a w 2010 roku rozpoczęła aplikację radcowską. Specjalizuje się w obsłudze prawnej spółek prawa handlowego oraz osób fizycznych głownie w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, podatkowego oraz prawa pracy.

Tomasz Przewoźniak – Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, aplikant radcowski. W latach 2001-2006 studiował prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. W roku 2006 uzyskał dyplom magistra prawa broniąc pracy magisterskiej pt. „Spółka cicha” a w 2007 roku rozpoczął aplikację radcowską. Specjalizuje się w postępowaniu cywilnym w tym w szczególności w postępowaniu gospodarczym. Prowadzi i nadzoruje obsługę prawną spółek prawa handlowego i przedsiębiorców a także intensywnie uczestniczy w postępowaniach sądowych.